Крізь терни - до зірок, - юристам


Крізь терни - до зірок, - юристамВ усьому світі, одна з найпристижніших професій – юрист. При чому, в “будь-якій формі”: чи то адвокати, чи прокурори, чи нотаріуси. Поговоримо – про останніх, тих, без кого ми б не могли завірити жодного документа, переоформити жодної квартири чи машини і навіть отримати спадщину. Нотаріальних контор дуже багата і при тому всі мають купу роботи, без діла ніхто не сидить. Це дуже востребувана професія, яка приносить не малий прибуток і дає хороший статус. Це – перспектива!

Але, якщо придивитися ближче – стають помітними деякі труднощі. Наприклад, чого тільки варте відкритя нотаріальної контори! Вимог – ціла купа: починаючи від обов'язкового стажу роботи і закінчуючи площею, яку має мати офіс. Звичайно, якщо вже пройти через усі ці труднощі, то можна потім довго і спокійно працювати і отримувати стабільний дохід. Тому, воно того варте.

А що у нас з юридичною освітою? В престижних ВУЗах – дорого, після якого-небудь інституту – мало куди візьмуть і набагато важче розкрутитись самому. Чи є якийсь вихід? Ну, він завжди є, головне – запастись терпінням і силою волі, щоб пройти цей тернистий шлях.

Також існує ще одна проблема: щоб прийняти на роботу всі нотаріуси вимагають стажу роботи. А що ж тоді робити випускникам юридичних факультетів? Де набрати стажу, щоб працювати? Подейкують, що кожне місце – платне. Не відомо, на скільки це правда, але судячи з такої ситуації, висновки напрошуються самі на себе.

Зв'язки завжди були рушійною силою в будь-якій справі. Дехто каже, що вони потрібні тільки для того, щоб знати, кому платити. Але якщо відкинути цю в'їдливу корупцію, то все можна пояснити і навіть дуже позитивно аргументувати. Завжди і всюди діють родові зв'язки, тобто, родичі допомагають один одному, або друзі між собою. І це нормально, бо завжди потрібно цінувати родину і близьких людей. І хоч кожен це заперечує, проте завжди, коли є можливість когось порадити, то починають перебирати як кандидатів спочатку всіх своїх. Погодьтесь! Так завжди було, є і буде.

Якщо Ви ініціативний, самодостатній і цілеспрямований, то самі проб'єте собі дорогу в успішне майбутнє. І Вам не будуть потрібні ні чиясь допомога, ні поради, ні фінансова підтримка. Знання, віра в себе і наполегливість – роблять чудо, навіть для того, хто в нього не вірить. Найважче завжди почати, а вже потім з часом стає дедалі легше. Досвід – найцінніший скарб, який допоможе досягнути омріяне.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.