Види освіти в Польщі


Види освіти в ПольщіКожен погодиться з тим, що отримати хорошу роботу без хорошої освіти фактично неможливо. Саме з цієї причини все більше людей бажають отримати гарну освіту, а найчастіше і не одне. Особливо добре, якщо у вас буде освіта в Польщі.

Справа в тому, що без міжнародного диплома знайти хорошу роботу досить складно, з цієї причини щорічно все більшу кількість студентів з України обирають ВНЗ в країнах ЄС. Цьому сприяє схожість менталітету, культур, територіальна близькість - подібні фактори сприяють тому, що навчання в цій країні дуже зручно для наших співвітчизників.

На які різновиди ділиться вищу освіту в Польщі?


По суті, система вищої освіти в сусідській країні фактично аналогічна українській. Тут ви також можете отримати ступінь бакалавра і магістра, після чого пройти навчання на рівні аспіранта або за програмою MBA. Розглянемо навчання більш докладно:

• Підготовчі курси. Така програма призначена для тих абітурієнтів, які бажають проходити навчання польською мовою. Навчання є експрес курс плюс вивчення основної термінології з профілюючих предметів. Тривалість підготовчих курсів варіюється в межах від 1.5 до 10 місяців. Коли ці курси закінчуються, студент матиме масу переваг перед іншими - особливо це актуально для програм в коледжах і університетах.

• Ступінь бакалавра. Цю ступінь студент може отримати абсолютно в кожному навчальному закладі Польщі. Процес навчання тривати близько 4-х років. Для надходження буде цілком достатньо атестата, який буде підтверджувати ваше середнє освіти. Коли навчання закінчується, студент отримує диплом бакалавра. Даний документ дає можливість працювати в країні Європи. Такий диплом дозволить далі поступити на магістра.

• Ступінь магістра. Якщо після закінчення навчання на бакалавра ви хочете отримати повну вищу освіту, потрібно пройти навчання в магістратурі. У магістратуру може надійти абсолютно будь-який бажаючий, хто має міжнародним дипломом бакалавра будь-якої країни світу. Навчання триває протягом 1-2 року. Якщо ви закінчили коледж, то магістратура триває до 2.5 років. При отриманні диплома магістра, ви стаєте кваліфікованими фахівцями.

• Ступінь аспіранта. Коли ви отримаєте диплом магістра, ви можете продовжити навчання на диплом аспіранта, що займає від 2 до 4 років, після чого ви отримуєте вчений ступінь PhD.

• Програма MBA. Навчання за такою популярною останнім часом програмою. Для навчання необхідна наявність диплома не нижче магістра, а також обов'язково потрібно знати англійську мову. Курс триває до півтора року. З таким дипломом ви сміливо можете розраховувати на керівні посади в компанії.
Який рівень освіти отримати – це справа особисто кожного. Але існує маса компаній, які завжди готові допомогти вам опанувати будь-який рівень освіти в Польщі.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.